Unikátne vlastnosti ionizovanej, zásaditej, alkalickej, štrukturovanej, detoxikačnej či živej vody

"Voda pripravená pomocou ionizátora je najväčším vynálezom v procese liečenia od tej doby, ako Sir Alexander Fleming objavil penicilín."

/ Dr. Wiliam Kelly

College of Metabolic Medicine

autor knihy "Liečenie rakoviny"/ 


DETOX VODA NEUTRALIZUJE VOĽNÉ RADIKÁLY -  Všetci sme počuli výrazy "voľné radikály" a "antioxidanty", ale čo v skutočnosti znamenajú? Voľné radikály sú nestabilné atómy kyslíka, ktoré zapríčiňujú okysličovanie ľudského tela a tým vyvolávajú proces starnutia či vznik chorôb. Nárast voľných radikálov môže byť zapríčinený takými faktormi, ako je znečistený vzduch, kontaminovaná voda či potrava. Ako príklad účinku voľných radikálov môže byť jablko po prekrojení. Povrch rozkrojeného jablka začína hnednúť hneď ako sa dostane do kontaktu s kyslíkom z ovzdušia. Podobným javom je efekt, keď kov na vzduchu hrdzavie. Hrdzavenie / oxidácia je jav, ktorý sa deje vo vnútri ľudského tela. DETOX VODA tento jav oxidácie minimalizuje. Funkcia antioxidantu je vo vode vynikajúca v porovnaní s inými potravinami. Hlavnou funkciou vody je prepravovať výživu do všetkých častí nášho tela, čo znamená, že záporné ióny v DETOX VODE budú cestovať do všetkých častí nášho tela a odovzdajú záporné ióny škodlivým voľným radikálom. Oxidačno redukčný potenciál (ORP) je meraná veličina (v mV), ktorá charakterizuje prítomnosť oxidačných alebo redukčných látok v kvapaline. Vysoké záporné hodnoty ORP fungujú ako silný antioxidant.


DETOX VODA ALKALIZUJE ľudské telo. Prečo je zásaditosť, alkaličnosť dôležitá? Bunky musia pre optimálne zdravie v ľudskom tele ostať v ich prirodzenej alkalickej rovnováhe. Úrovne pH ľudského tela sú často narušené nedostatkom hydratácie, stresom, kyslými upravovanými a rafinovanými potravinami, ktoré konzumujeme. DETOX VODA s ph 8,5 - 9,5, pomáha dostať vaše telo opäť do zdravého zásaditého stavu.


Je vedecky dokázané, že rakovinové bunky nedokážu prežiť v alkalickom prostredí.


DETOX VODA POMÁHA ČISTIŤ VAŠE HRUBÉ ČREVO. Mať čisté hrubé črevo je dôležité. Zvierací proteín, mliečne výrobky, spracované a rafinované potraviny a nasýtené tuky, to všetko vytvára slizký povlak, ktorý sa prilepí na steny hrubého čreva. Ten potom vytvára prekážku, ktorá bráni absorbovaniu životne dôležitým výživným látkam do tela. V lekárskej komunite je veľmi dobre známe, že znečistené hrubé črevo prispieva k mnohým ochoreniam, ale jednoduchou alkalizáciou našich tiel a vyčistením našich hrubých čriev sa bežné zdravotné ťažkosti môžu vyriešiť.


DETOX VODA VYNIKAJÚCO HYDRATUJTE VAŠE TELO (dvojnásobne za polovičný čas). Nie každá voda je rovnaká. Voda z vodovodu môže mať vysoký obsah chlóru. Voda vo fľašiach je často kyslá a oxidujúca (kladné ORP). A konečne, voda zo studne môže obsahovať škodlivé látky z dažďovej, alebo prívalovej vody či pesticídy, herbicídy.


DETOX VODA mení podobu pitnej vody! Vytvára menšie zhluky molekúl vody, ktoré umožňujú, aby každý kút a každá bunka tela bola vynikajúco hydratovaná. Doslova cítiť chuť rozdielu! Žiadny iný druh vody nedokáže dosiahnuť takúto úroveň hydratácie. DETOX VODA najlepšie pripravuje telo na absorbovanie dôležitých vitamínov a živín, ktoré telo potrebuje.Skúsenosti s ionizátorom vody

Kontaktujte nás

aj v prípade spolupráce

DETOX VODA s.r.o.
Robotnícka 43
040 11 Košice

0902 755 559 , 0915 916 333

IČO: 50 424 386